دبیرستان پسرانه هیئت امنایی شهید باهنر
   


17 خرداد 1397

سال دوازدهم و ناگفته های ان

مولف: عبدالرضا طالبی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
2/5

درخت نظام آموزشی جدید در سال  98 به بارخواهد نشست و اولین فارغ التحصیلان نظام 12 ساله راهی دانشگاه و بازار کار خواهند شد .
با توجه به اینکه دانش اموزان شاخه نظری  در رشته های  ریاضی ، انسانی  وتجربی  با اشتیاق فراوان در رقابت نفسگیر کنکور98 شرکت خواهند  کرد، لازم است اطلاعات فوق العاده این سال تحصیلی را پیشاپیش دریافت کنند:
1- درسال دوازدهم بالغ بر 33 واحد درسی و 35 ساعت آموزش رسمی اجباری باید از سوی  مدارس ارائه گردد (مدارس دولتی ملزم به اجرای ساعات رسمی می باشند ) 
2- دانش آموزان پایه دوازدهم  در  بین 9 تا 10 ماده درسی بایستی  در امتحان نهائی شرکت نمایند و معدل  کتبی امتحان نهائی  سال  دوازدهم ، تاثیر مثبت 30  درصدی در قبولی کنکور 98 خواهد داشت .
3- داوطلبان کنکور الزاما باید در مرور  وبررسی  دروس سال دهم و یازدهم شرکت نمایند و در موقع مناسب  خیالشان از این بابت آسوده باشد .
4- داوطلبان کنکور  بایستی علاوه بر آموزش  تشریحی  در  آموزش  نکته وتست کنکور  هم شرکت نمایند (کلاس امادگی کنکور)
5- زمان وروز برگزاری کلاس کنکور قابل توجه است، زیرا تمام روزها ی هفته بایستی در  کلاس های رسمی شرکت کنند و صرفا از ساعت 3 به بعد هرروز و پنجشنبه وجمعه ها برای شرکت در کلاس کنکور فرصت دارند .
6- نکته قابل توجه  در سال دوازدهم ، فرصت مطالعه وبررسی  کتابهایی است که منبع سوالات  کنکور می باشند و در این برنامه فشرده ، زمان برای مطالعه کم است و...
 
بنابراین دوازدهمی  ها ، امسال  یک سال پر زحمتی  را در پیش رو خواهند داشت ودراین سال طلائی نباید به هیچ وجه غفلت نموده و منتظر  شانس و اقبال باشند ، باید پرتلاش  وبا برنامه منسجم سخت کوش باشند تا ان شاء الله به نتیجه مطلوب دست یابند : 

تعداد مشاهده (632)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "سال دوازدهم و ناگفته های ان "


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید